Postovani doktore zamolio bih vas da mi date komentar na moj spermogram kako bi mi dosta pomogli. Dakle moji nalazi su sledeci izgled-svetlo sivo opalascantan viskozan materijal-volumen-5. 0 ml --ph-8. 0----koncentracija-64x10 na 6/ml ----ukupan broj spermatozoida-128x10 na 6-----pokrerljivost--brzo pokretljivi 80% --sporo pokretljivi 5% --pokretljivi u mestu 5% ----nepokretljivi10% --morfologija--normalna gradja 90% -promeneta morfologija na glavi spermatozoida 10% ---vitalitet 98% zivi spermatozoidi--leukociti 2. 2 x 10 na 6/ml--prisustvo drugih elemenata-retki eritrociti-bakterije-retke gabice. Zamolio bih za vase misljenje o mom sp. I dali treba da se preuzme nesto i sta za bakterije i retke gabice u mom nalazu i dali su stetne ili da se zanemari hvala unapred uz veliko poostovanje.

    Odgovoreno: 27. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Vas spermogram je dobar i pored povecanog broja leukocita sto je znak infekcije.
      predlazem vam biljnu, neskodljivu terapiju koju mozete uzimati duze vreme:
      paraproteks. Acidofilus, vitalman, omega3.
      www. Calivitadp. Com