Prije dvije sedmice na utakmici sam zaradio snažan udarac u međunožje, morao sam napustiti igru iako je već za kratko vrijeme izgledalo da je sve uredu. Međutim već prilikom prvog odnosa primjetio sam krv u ejakulatu. I sada ima malo. Što mislite otkuda ta krv, šta sam mogao povrijediti, šta je bilo? Hvala!

    Odgovoreno: 26. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Ako je udarac bio u testise, onda je mala verovatnoca da krv u spermi bude
      posledica toga. Ako je doslo do kontuzije medjice i regiona prema analnom otvoru,
      onda bi hemospermija mogla biti posledica toga.
      ili je pak hemospermija koincidenca, sto je malo verovatno.
      no sta da je, uzimajte deset dana antibiotsku terapiju.