Neposredno poslije tusiranja (nekih 10ak 15 minuta) osjeti se smrad penisa. Da li je to neka bolest ili je samo do zlijezda. Na penisu nema nikakvog crvenila niti nikakvih vidljivih promjena? Molim vas pomozite mi!: (

    Odgovoreno: 24. 03. 2010.

Komentari na pitanje: #57175

    • Ako ti smrdi penis znaci da nesta nije u redu, moj ti je savjet obavezno idi na pregled dok jos nije kasno. Sto duze cekas samo jos gore pravis sebi zato pozuri nemoj da te stid, svaki muskarac ima penis i svakom muskarcu je mora ici doktoru za takve stvari, ali zapamti zdravlje je najprece. . . . . . . . .