Postovani, imam 27g. Usled ceste infekcije e. Koli, pojavila mi se leukoplacia trigoni vesicea urinarie pa mi je pre nedelju dana uradjen tur. Sada pijem ciprocinal i zanima me da li postoji neki prirodni nacin kojim bi mogla da pomognem zarastanje sluzokoze besike? I da li ce mi se leukopakija ponovo pojaviti? Hvala

    Odgovoreno: 25. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Predlazem vam biljnu terapiju koju ordiniram mojom pacijentima.
      paraproteks tab, ac zymes caps, omega 3 kaps. Oxymax kapi.
      za vise mozete mi se obratiti na moj e mail pozivom na broj ovog pitanja.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #57160

    • milena chuchuroska 12. 03. 2015.

      Postovana mozete me kontaktirati, zato sto i ja imam isti problem, ili odgovorni ovog sajta, nikako nemozem 15 godina da se oslobodim e. Colli i imam leukoplakija, a imam 34 god, trazite me na facebook