Poštovani, otprilike prije mjesec dana sam prebolio upalu testisa kojoj je uzrok bio ozljeda. Dakle, obje strane su bile zahvaćene. 1. Zanima me, iz kojeg je razloga došlo do razvoja upale testisa nakon ozljede? I, 2. Budući da su oba testisa bila zahvaćena, da li mislite kako mogu imati problema sa plodnosti (jer ipak se ne radi o bakterijskoj nego o traumatskoj upali) ? Srdačan pozdrav!

    Odgovoreno: 24. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Neznam o kakvoj je povredi rec, pa bi bilo najbolje da se javite
      sa istim pitanjem vasem terapeutu.
      za drugi deo pitanja opet nemam podatke ali obicno se priroda postara
      da reparacioni procesi ne ostave nikakve posledice na spermatogenezu.