Vec duze vreme pokusavamo da dobijemo bebu, medjutim unazad tri godine javlja se problem smanjenog brja spermatozoida, uz pitanje prilazem sliku analize ejakulata i molim za dodatno misljenje. Korisceni su i lekovi, razni cajevi ali nista ne pomaze, da li se nesto dodatno moze uraditi po ovom pitanju da se poboljsa spermogram ili je jedina nada vestacka oplodnja. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 25. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Koliko ja vidim vas problem nije broj spermatozoida nego smanjen procenat
      pokretljivih i smanjen broj spermatozoida normalnog oblika. Ako supruga
      nije granicnih godina i sa vto ne mora da zurite, onda postoji mogucnost
      da se ovaj spermogram poboljsa.
      predlazem vam biljne preparate iz programa cv international.
      paraproteks, probiobalance, omega 3, vitalman, oxymax. Uzimajte ih tri meseca.
      za vise www. Calivita-srb. Com
      mozete se javiti i na moj meil, ali uvek naznacite broj pitanja.