Postovani doktore, pre dva meseca mi se prvi put u spermi pojavila krv i otisao sam kod urologa. Gledao mi je prostatu koja je u redu i davao sam spermu i urin na analizu. I ti rezultati su bili dobri. Doktor je rekao da je to najverovatnije neki krvni sud, ili tako nesto, ne secam se tacno. Uglavnom da to nije nista. Medjutim za ova dva meseca mi se ta krv u spermi pojavila jos 3-4 puta. Problema, bolova pri mokrenju nemam. Kad masturbiram svaki dan sve je u redu, a kad to ne radidim dan ili dva posle toga mi se pojavi krv u spermi. O cemu moze tu da se radi i sta mi preporucujete?

    Odgovoreno: 22. 03. 2010.
    • Poštovani,
      O ovom problemu je mnogo na ovim stranama pisano pa
      se malo potrudite da to iscitate.
      ako ste u mogucnosti pocnite da pijete sledece preparate u
      trajanju od dva- tri meseca:
      paraproteks tab, acidofillus kaps. Omega 3 kaps
      www. Calivitadp. Com