Moj prijatelj vec neko vreme ima probleme: peckanje pri mokrenju bol u vrhu bolno svrsavanje, isao je kod doktora i savetovao je operaciju. Da li ima drugog resenja i koja je dijagnoza. Hvala

    Odgovoreno: 22. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Tegobe koje ste opisali kod vaseg decka su zapaljenske prirode. Neka uradi
      bris uretre na bakterije i gljivice i neka pregleda mokracu mikroskopski
      i bakterioloski. Tu nema sta da se operise. Verovatno je nesto drugo u pitanju
      a sto mi vi niste opisali.