Poštovani doktore.
    Prilikom odnosa sa nekim devojkama moj sexualni život je i više nego dobar, a sa nekim drugim devojkama, moj penis neće da bude krut, ili svršim u veoma kratkom roku. Stoga imam jedno pitanje. Da li možete da mi preporučite, koju vijagru (od 3 vrste) da uzmem sat vremena pre odnosa, kako prilikom odnosa ne bih omanuo. . . Odgovorite mi u što kraćem roku please. . Hvala unapred. . .

    Odgovoreno: 22. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Sve dok budete tako mislili i opterecivali se tesko da ce te vas problem
      anulirati.
      predlazem vam da se vezete za jednu devojku. Posvetite se vise sportu.
      sto se tice koriscenja inhibitora pde5, nisu bas ni oni bezazleni.
      mozda je bolje da koristite biljne preparate koji nisu stetni.
      direktni odgovor na vase pitanje je vardenafil-levitra od 5 mg, ali procitajte
      nezeljena dejstva.