Postovani, obracam se u nadi da cete mi pomoci svojim savetom. Sinoc sam legao da spavam potpuno zdrav a probudio sam se bolestan. Na svakih 15 muinuta trcim na toalet i mokrim. U urinu sam primetio malo zgrusane krvi. Takodje, osecam bol pri mokrenju i u bubrezima. Sta je moglo da izazove takvo stanje? Jos nesto, mojoj cerki koja ima 5 godina i zivi sa mojom bivsom suprugom je pre mesec dana dijagnostifikovana eserihija koli i od tada je lece. Dete dolazi kod mene i moje supruge na vikende. Da li je moguce da nam je ona prenela eserihiju i da je sve ovo posledica eserihije ili je u pitanju nesto drugo? Unapred zahvalni na vasem odgovoru jelena i dejan

    Odgovoreno: 20. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Eserihija se ne prenosi tako lako i nemojte ni pomisljati da je
      mozete dobiti od vase cerke.
      uostalom, vi i neznate o cemu se kod vas radi.
      uradite laboratorijske preglede krvi i mokrace i urinokulturu pa se javite urologu.