Zdravo moja dijagnoza je hidronefroza 4 stepen gfr 135 i imao sam visoki krvni pritisak imao sam kamen prije 4 meseca od operacije stavili su mi jj sonda koja trebala je biti izvadena za vreme operaciju ali po gresku nisu je izvadili dobio sam bakteriju eserihija coli koja se krece do 1, 000, 000 ali desava se i da se izgubi ali opet se vraca ne znam sta da radim sada moj pritisak je u redu a li ovo sa bakterijom me mucu

    Odgovoreno: 26. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Osnovno je da pijete sto vise tecnosti i da" ne jurite" mnogo eserihiju.
      antibiotike po antibiogramu uzimajte samo kada imate povisene temperature i
      kada se jako lose osecate.
      mozete uzimati i biljne preparate koji ce vam podici imunitet.
      mozete se javiti na moj e mail ako ste zainteresovani za vise informacija.