Poštovani.
    Sa velikim zanimanjem sam pročitao vaš članak o potenciji. Molim vas odgovor ako je ikako moguće na moje pitanje. Prije 6 mjeseci operirao sam karcinom prostate radikalnom metodom. Nažalost danas još uvijek namam erekcije. Postoji li mogučnost povratka erekcije. . . . Koje lijekove primjeniti. Napominjem da sam u par navrata uzimao po pola tablete cialisa, no nažalost nije bilo efekta, osim jake glavobolje. Postoji li šansa moga iuzlječenja.
    Hvala unaprijed. Darko

    Odgovoreno: 21. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Nazalost, poremecaj erekcije je cesta komplikacija posle radikalne prostatektomije.
      mozete pokusati sa vakum metodama /vep/ ili pak sa davanjem intrakavernoznih injekcija.
      posavetujte se sa vasim urologom.