Postovani
    imam bakterije u urinu. (enterococcus faecalis 10. 000/ml) dali su mi odredjenu terapiju zelela bih da was pitam da li to utice na partnera posto s mo imali nezasticen odnos nekoliko puta pre toga. . . Nema nikakwe simptome. Ako utice na partnera da li moze da koristi istu terapiju kao i ja? Unapred hwala

    Odgovoreno: 21. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Deset hiljada klica u 1 ml urina je znak kontaminacije i ne
      iziskuje nikakvo lecenje. Dobro je samo da povecate unos tecnosti.
      enterokok vam je nadjen u mokraci a ne u vaginalnom brisu.