Pre vise od 30 god. Osetio sam jak bol u desnom testisu od koga sam se gotovo onesvestio. Rtg snimanjem jeutrdjno da imam pesak u kanalima. Od tada povremeno (2-3 puta godisnje) osetim isto tako jke bolove koji traju od 1-3 sata u predelu od desnog bubrga prema desnom testisu (u fazi intez. Bola nemogu da se pomerim) . Primeti sam da me bolovi "uhvate" ako sam izlozen promaji. Nekoliko puta sam isao na kontrolna snimanja i davao krv i urinu ali su rezultati u granici normale. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 21. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Ako do sada niste uradili ivu sa dcg /rentgensko kontrasno snimanje bubrega/,
      onda to uradite sada da iskljucimo mogucu kalkulozu mokracnih puteva.
      javite se sa nalazom uz poziv na broj ovog pitanja.