Imao sam jako krvarenje u mokraci, uradjena je cistoskopija i utvrdjena promena na besici 1, 4 cm, primio sam 7x2 geramicin ampule. Nakon toga radjen mi je ultrazvuk i promene nije bilo u medjuvremenu sam radio turbomarker i cea mi je bio 8, 14 doktor mi je rekao da je to zbog cistoskopije, sada nemam nikakvo krvarenje rezultati opste krvne slike su odlicni inace nikakve bolove nisam imao sta dalje i zbog cega mi je cea bio povecan

    Odgovoreno: 25. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Nije mi jasno kakva je to promena bila u besici koja je vidjena na cistoskopiji.
      posaljite cistoskopski nalaz.
      bilo bi dobro da uradite i ivu sa dcg/kontrasno snimanje bubrega i besike na rentgenu/.