Imam 21 godinu i imam problem sa impotencijom. . . U koju kliniku bih mogao da se javim, na neke preglede ili sta vec mi preporucite!? Imam devojku vec 2 meseca i pri ulazak u odnos moja impotencija me izda, mislim da nesto nije u redu sa mnom. . . Gde mogu da se javim, koja klinika, kako sta!? Unapred zahvalan doc. !!!

    Odgovoreno: 19. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Predlazem vam da nadjete nekog privatnoh psihologa ili psihijatra
      koji ce da vas vodi narednih meseci i koji ce imati dovoljno vremena
      da vam posveti.