Postovani, uzimam povremeno cialis tablete zbog boljeg odnosa, par puta mi se desilo da nisam mogao i tako sada sam malo i psihicki opterecen, hteo bih da znam dali je i koliko stetna takva tableta, i dali postoji neki drugi prepatat mozda blazi, uzimao sam povremeno i potencijal tablete, u principu nemam nekih vecih problema samo zelim da to bude sto bolji odnos sa partnerom, hvala unapred

    Odgovoreno: 19. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Umesto cialisa mozete uzeti tab. Levitra /vardenafil / od 10 mg.
      svi inhibitori pde5 imaju nezeljena dejstva i u principu ne bi
      trebalo da se uzimaju pre konsultacije sa kardiologom.
      postoje i mnogi biljni preparati koji nemaju nezeljena dejstva i koje
      je mozda bolje koristiti od inhibitora pde5. Ja preferiram preparate
      iz palete cv international.