Postovani doktore, verovatno vi niste nadlezni za ovo moje pitanje ali tice se ipak urinarnog trakta. Naime, imam problem koji se tice moje seksualne funkcije. Nemam odnose vec dugo vremena sa svojom stalnom devojkom, i od tada pocinje da se javlja problem. Ja inace ne praktikujem previse masturbiranja, uglavnom je to najvise 1-2 puta nedeljno, i to samo kada nemam odnose sa njom, a to je cesce u zadnje vreme. Stoga me muci problem koji mi traje vec neko vreme, najverovatnije zbog stresa na poslu i neredovog odmora, a to je da cak i da masturbiram 1 nedeljno, meni se javi osecaj dehidratacije i kao neka tup bol u glavi (pijem dovoljno vode barem 1, 5l dnevno) , pocne da me pomalo boli predeo oko ociju i osecam se jos umornije, umesto da mi to bude samo jedno opustanje za seksualnu tenziju koja je u medjuvremenu narasla. Molim vas savet i da li mozda trebam da uzimam neke vitamine? Napominjem da sam uradio nalaz krvi i da su rezultati odlicni. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 18. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Uradite i seroloske analize na cmv i adeno viruse kao i bris uretre
      na hlamidiju i mikoplazme.
      sa nalazima se javite na moj e mail uz poziv na broj ovog pitanja.