Postovani doktore imao bih par pitanja za vas pa vas molim za odgovor. Posto supruga i ja vec par god nemozemo da dobijemo bebu dosli smo do vto. Uradili smo sve sto je potrebno i prilikom zad. Analiza u mom nalazu spermokulture pronadj. Je enterococcus sp. -umeren br. U supruginom rez. Cervikalnom brisu /cb/ escherichia coli/hemoliticna/-veliki br. Kako je moguce da imamo 2 razlicite bakterije? Nas doktor je prepisao za mene ampicillin a za nju panklav i ninstatin. Najvise me je zabrinulo to sto su 2 razlicite bakterije. Puno pozdrava i unapred hvala.

    Odgovoreno: 18. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Obe bakterije su normalni stanovnici debelog creva.
      17. 03. Sam vam odgovorio na ovo pitanje/pitanje br. 56150/.
      mozete se javiti na moj e mail.