Postovani doktore vec 5-6meseca (imam 37god) imam problem sa problem sa potencijom, t. E moj polni organ nije dovolno cvrst za sexsualni odnos i ne mogu imati redovni sexsuani odnose. Poceo sam uzimimati tableti cialis10mg, ali pre neko vreme mi se opet pojavio isti problem i sa uzimanje tablete. Molim vas da mi kazete kako bi mogao resiti problem sa erektilnom disfunkciju, dali mozda sam postao rezistentan na cialis i dali je stetan posle dugo uzimanje? Mozda mi preporucite neku ordinaciju u makedoniju?

    Odgovoreno: 18. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Umesto cialisa pokusajte sa 20 mg tab. Levitra.
      neznam ordinacije u makediniji. Trazite ih preko interneta.
      promenite malo nacin zivota.
      predlozio bih vam i biljne preparate.
      mozete se javiti na moj e mail: bocokic@gmail. Com