Interesuje me koliko su opasne ove bakterije i kako je moguce da ja i supruga imamo razlicite vrste. Kako se dobijaju i cime se najbrze lece. Na mojim mikrobioloskim nalazima pise sk; enterococcus sp umereni broj, na supruzinim cb: escherichia coli/hemoliticna/-veliki br

    Odgovoreno: 17. 03. 2010.
    • Poštovani,
      I jedna i druga bakterija su normalni stanovnici debelog creva.
      njihovo prisustvo u urogenitalnom traktu je patoloska pojava.
      kako su tu dospeli, neznam.