Za vreme i nakon odnosa imam bolove u predelu besike ne znam sta da radim povodom toga imam i stalne upale u proteklih godinu dana lekar opste prakse me je poslao kod nefrologa ali samo za zakazivanje se ceka mesec dana pa me zanima vase misljenje zbog cega mogu biti ti bolovi da li su posledica upala? Hvala! Inace i ginekolog je nakon pregleda utvrdio da su bolovi u besici

    Odgovoreno: 17. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Treba iskljuciti mogucu infekciju. Zato uradite laboratorijske
      analize krvi i mokrace, urinokulturu, spermokulturu i briseve
      uretre na bakterije, gljivice, hlamidiju i mikoplazme.
      terapija posle nalaza.