Postovani doktore, imam 28 godina, pre neko vece u toku sna sam ustao i primetio 3, 4 kapi krvi na donjem vesu sa prednje strane gde je penis, od rana, bubuljica, gnoja ili slicno nisam nasao na polnom organu kao ni oko njega, tako da je jedina pretpostavka da je u toku noci krv izcurila iz penisa. Od prethodnih oboljenja koje sam imao su operacija varikocela i klamidiju, varikocela je operisana pre 7 godina a klamidiju sam izlecio pre 5 godina, nemam peckanja, svraba, bolova, jedino sto mi je mokrenje ucestalije u zadnje vreme, u svakom clucaju cu zakazati pregled kod urologa, ali vas molim da mi date bar orijentaciono misljenje o kom oboljenju bi moglo da se radi jer sam jako zabrinut. Unapred zahvalan na odgovoru.

    Odgovoreno: 17. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Kao sto ste i sami rekli najbolje je da se javite urologu koji ce preduzeti
      sva potrebna laboratorijska, bakterioloska i ultrazvucna ispitivanja.