Postovani doktore. Ocu (1935. God.) je konstantovan tumor besike. Ph nalaz: ca transitiocelullarae et papilarae mucosae v. Urinariae gr iii (plocaste diferencijacije) . Odstranjen je zahvatom kroz mokracni kanal "spaljivanjem". Zavrsna dijagnoza: tu v. Urinariae haemathuria r31 c66 uz kontrolu mokrace i na 3 meseca cistoskopija. Posto je tumor maligni da li postoje jos neke terapije, lekovi bilo sta sto bi moglo pomoci. Sta kazete na homeopatske preparate (iscador, protocel) ili je cistoskopija i odstranjivanje jedini nacin borbe. Da li je tacno da ova vrsta tumora najcesce ne prelazi na druge organe. Unapred veliko hvala!

    Odgovoreno: 15. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Pored elektroresekcije ovih tumora radi se i instilacija besike citostaticima ili bsg.
      vas otac treba da ide na urolosko onkoloski konzilijum.
      ovo su stavovi akademske medicine.
      sa homeopatskim preparatima nemam iskustva, ali sto da ne.
      ja predlazem suplemente iz programa cv international sa kojima imam
      bogato iskustvo. Primenjuju se nakon operativnog lecenja.