Imam 26 godina i već par meseci me jako peče ujutru kada mokrim. U nekoliko navrata sam dala urin na analizu i svaki put su nalazi bili uredni, nema ni peska ni bakterija, urinokultura je bila sterilna. Bila sam i kod ginekologa, uradila vaginalni i cervikalni bris i briseve na hlamidiju i genitalne mikoplazme i svi su nalazi bili uredni. U apoteci su mi dali da pijem pipegal ali nije bilo nikakvog poboljšanja. Na baktrim sam inače alergična. Pijem i dosta čaja od brusnice, uvin čaj i čajnu mešavinu za bakterije u mokraći ali nikako ne prestaje da me peče kada mokrim, a pogotovo ujutru kada ustanem. Šta biste mi preporučili dalje da uradim kako bi rešila ovaj problem, jer već postaje jako iritantno? Bila bih vam jako zahvalna ako biste mi ukazali na neki lek koji bih mogla da pijem?

    Odgovoreno: 15. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Uradite vaginalni sekret da se odresi grupa vaginalne cistoce.
      ako ste u beogradu, novom sadu ili nisu uradite i mikroskopski
      pregled krvi u tamnom polju/darkfield mikroskop/.
      preporucio bih vam suplemente sa kojima bi trebalo da resite problem.