Poštovani, uradio sam bris uretre. Nalaz je bakteriološki pozitivan. Pozitivan sam na hlamidiju. Enterococcus spp u velikom broju. Rezultat je u prilogu. Molim vas da mi predložite terapiju na osnovu priloženih rezultata. Hvala!

    Odgovoreno: 15. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Uzmite panklav 3x1/ jednu kutiju/, zatim dovicin 1 dnevno/2 kutije/.
      uz ove antibiotike obavezno caps. Acidophylus 1 dnevno pre jela tri meseca/jedna kutija/.
      obavezno lecenje partnerke. Odnosi sa zastitom.
      za acidofillus www. Calivita-srb. Com