Ja i zena pokusavamo da dobijemo dete pa sam radio spermogram. Rezultati su sledeci normalne forme 33, abnormalne 67, glava 18, vrat 0, rep 49-----izgled belicast, zapremina ejakulata 4. 6, livefikacija 12, viskoznost normalna, koagulacija da, ph 7, broj spermatozoida 72, broj spermatozoida vol 331. 2, progresivno pokretnih 35, pokretnih u mestu 5, nepokretnih 60, lekocita 4-6 trajanje apsinencije 3 dana hvala unapred

    Odgovoreno: 15. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Broj spermatozoida dobar. Pokretljivost lako smanjena.
      forma-oblik smanjen, leukociti poviseni.
      sve ovo govori za infekciju genitalnih organa. Nadam se da ste uradili
      sve bakterioloske analize i briseve, pa i one na hlamidiju i mikoplazme.
      terapija je kompleksna i zavisi od nalaza.