Postovani doktore, imam 21 godinu i jos uvek nerazvijen penis, velicine je oko 14 cm, jako me boli kad dodirujem glans, nema erektivnih disfunkcija. . . Ali je jako mali, sto utice i na moje samopouzdanje sto se devojaka tice. Nikad nisam imao seksualni odnos, plasim se sta ce devojka reci, da li ce biti zadovoljna. Zivimo u takvoj sredini u kojoj je najvaznije imati veliki penis, i devojke same su na njih i navikle. Kako da zadovoljim devojku koja je pre mene spavala sa deckom koji ima penis od 20 cm????? Nemojte mi samo reci da potrazim pomoc psihologa, jer znam da mi nije potreban. Potrebno mi je da znam da li ce se jos razviti, ja u globalu izgledam mladje za moje godine, nisam se jos razvio kompletno, ljudi misle da sam mnogo mladji. . .

    Odgovoreno: 15. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Malo je onih koji su bas toliko razvijeni a i mnogi se i hvale.
      a niste ni vi bas nerazvijeni. Tu ste oko proseka. Verovatno ce te jos i rasti.
      nadjite vi samo devojku koju ce te voleti. Bit ce njoj lepo sa vama.
      uostalom, nismo svi porno glumci.

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #55795

    • Koje su vezbe za povecanje penisa, imam 16 cm a hteo bih jos bar 2 cm da povecam. Hvala unapred

    • Ja imam slican problem al imam 14 god. U zadnje vrijeme sam primjetio malo povecanje penisa al idalje imam bolan glavic i kozica na glavicu nemoze do kraja sa masturbacijom nemam problema sve ide glatko samo me zanima oceli se moj penis razviti u buducnosti

    • Postovani, vas problem sa velicinom penisa je svakako opravdan, u tim godinama bi vec uveliko trebao da bude razvijen sto neznaci da nece mozda jos malo rasti. Samopouzdanje kod muskarca je vrlo bitno kad je rec o velicini penisa, ko god kaze drugacije zeli samo da vas smiri ali kad se susretnete sa realnoscu to ce vas stalno pratiti. Jedno je sigurno da niste vi krivi, sve je to do hormona i genetike i predstavlja veliki udarac za muski ponos jer kad se vodi ljubav tu netreba mnogo pametovati vec biti u pripravnosti a zene su vrlo osetljive ako nisu zadovoljene. Nazalost sve sto je ispod 15 cm za penis demoralise muskarce vec u startu, zenama je mnogo lakse da se sa tim ismejavaju jer za sve neuspehe u seksualnim odnosima okrivljuju muskarce, sve ce uraditi samo da to nije do njih pa tako ismevati i velicinu penisa. Medjutim, nauka je vec rekla svoje i treba se oslanjati na neke druge metode koje mogu uticati na velicinu penisa i to na potpuno prirodan nacin pomocu specijalnih vezbi ali treba imati u vidu da se nista ne moze postici preko noci biti strpljiv i rezultati ce doci. Ako ste zainteresovani kako se rade vezbe mozete me kontaktirati na mejl, nema nikakve prevare niti se bilo sta placa, sve je u interesu muskog roda koji bi da vezbama povecaju svoj penis a na vama je da li ce te to prihvatiti ili ne. Pozdrav bugati82@yahoo. Com