Imam 36 godine i u braku sam vec 10 godina. Do pre mesec dana imao sam normalnu jutarnju erekciju a isto tako i svaki put kada bih pomislio na sex. Od pre mesec dana penis nikako ne moze da mi postigne punu erekciju cak ni za vreme sexa, tako da mi je sex nemoguc. Sve mislim da je to trenutno ali vec mesec dana se nista ne popravlja. Hocu da napomenem da takve probleme nikada nisam imao. Inace sam gojazan i pusac ako je bitno

    Odgovoreno: 14. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Verovatno je to trenutno. Uradite osnovne laboratorijske preglede krvi.
      promenite nacin ishrane, fizicka aktivnost, radite na
      jacanju imuniteta, dva-tri litra vode dnevno, proverite da nemate neki
      virus/koksaki, cmv, adenovirus/.
      ja predlazem fitopreparate u ovakvim situacijama.