Postovani moj problem je sledeci: prijde dvije godine imala sam urinarna infekcija sa eserihija- 5 meseci. Nakon toga izljecila se. Ali od tad pa sve do dans mene imama uretrit koi me stalno gknjavi. Nemam frekventnost, samo to pecenj u uretri. Dok spavam me ne pece. Inace nekolko dana prije su mi izolovali enterokok od bris od uretra. Sad sam ne penicilinskoj dijeti vec treci dan i nije mi bolje. Sto vi predlazete. >? Unapred fala jasna

    Odgovoreno: 11. 03. 2010.
    • Poštovana,
      I eserihija i u poslednje vreme i enterokok su veliki terapijski problemi u
      urologiji.
      treba da jacate imunitet pravilnom ishranom, uzimanjem velike kolicine vode,
      izbegavanjem stresnih situacija, uzimanjem biljnih preparata.
      za vise informacija imate moj e mail uz pozivanje na broj ovog pitanja.