Veoma sam zabrinut, prilikom eakulacije iz polnog organa mi je izasla krv sa semenom tecnoscu dosad mi se to nije desavalao. Nikakvih provlema nisam imao niti bol osecao u testisima nisam napipao nista, imam normalno mokrenej. Molim vas odgovorite mi sta bih trebao da uradim

    Odgovoreno: 12. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Krv u spermi-hematospermija se cesto javlja i kod mladje populacije je najcesce
      posledica zapaljenskih procesa u prostati ili semenim kesicama.
      uradite opste laboratorijske preglede krvi i mokrace kao i bakterioloske preglede
      sperme i briseve uretre.
      ako se identifikuje uzrocnik onda je terapija po antibiogramu.
      ako nista ne izolujete, onda se javite na moj email.