Postovani, operacija fimoze mi je zakazana 15 marta, ja sam inace iz okoline vrbasa i operisacu se u opstoj bolnici u vrbasu, pa pitanje za vas posto mi nije sve jedno, koliko je operacija teska koliko je bolna, i da li ste mozda culi za doktora dragana rokvica koji ce me i operisati ako jeste sta mislite o njemu. Molim vas odgovorite mi jer se 15 blizi a ja sam veoma zabrinut.

    Odgovoreno: 11. 03. 2010.

Komentari na pitanje: #55630

    • Dali je operacija fimoze bolna i gde se daje lokalna anestezija ako mogu da znam?? ?