Suprugu je plasiran kateter nasino prilikom pripreme za operaciju rupture ahilove tetive, posle plasiranja katetera mokrio je po sebi a ne u kateter, isti je izvadjen posle 5 sati. Sada 5 dana posle operacije na kraju mokrenja pojavljuje se krv, pri tom je mokrenje izuzetno bolno terapijski je pokriven baktrimom i cefzilom. Sta dalje

    Odgovoreno: 10. 03. 2010.
    • Poštovana,
      To je normalno posle nosenja katetera i stanje ce se popraviti za nekoliko dana. Predlazem
      uzimanje sto vece kolicine tecnosti pored lekova koje uzima.