Postovani, imam pitanje za urologa. Zadnja dva dana u desnom testisu ima nekakve refleksne reakcije misica. Pocne da mi radi misic (nisam ni znao da tu postoji misic) npr. Na svakih 5 min. Pocnu kao neke "konrakcije" i dosta mi je neprijatno zbog toga jer mi se to nikad do sada nije desavalo. Hvala unapred

    Odgovoreno: 09. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Javite se urologu na pregled da se kojim slucajem ne razvije
      torzija/uvrnuce/testisa.
      predlazem da uz put pijete caps. Rhodiolin, strong bones i omegu 3.
      www. Calivita-srb. Com