Postovani imam pitnanje za vas. Naime imam problem sa testisima. Tj. Uvlace se i zatezu do te mjere da testis izadje iz lezista zapravo ode u preponski dio i moram rukom da ga vratim. To se povremeno desava ne stalno najvise prije obavljanja velike nuzde *stolice* i pri tome imam manje poteskoce tj. Slabije praznjenje. Jako je nelagodan osecaj. Pomislio sam da nemam bruh ali nemam te simptome i nema izbocenja u preponskom delu sem koji se napravi od testisa kada ode u stranu od zatezanja mosnji. Da li treba da idem urologu i da li to ima veze sa bruhom, posto se to desava kada radim nesto tesko ali ponavljam nemam nikakvih izbocina u preponi i ne boli me. Zanimame da li je to ozbiljan problem i sta moze da bude uzrok.

    Odgovoreno: 09. 03. 2010.

Komentari na pitanje: #55435

    • Da li ste resili ovaj problem? Pitam jer i ja imam isti. . .