Zeleo bih da vas zamolima da mi odgovor posaljete na mejl ako je ikako moguce. Moja devojka ima problema sa cestim urinalnim infekcijama i posle lecenja antibioticima to se povuce da bi se neposredno posle seksa opet vratilo. Da li je moguce da ona to prenese meni a ja posto nemam nikakvih simptoma ne lecim pa da moj kasnije to vratim? Unapred mnogo zahvalan.

    Odgovoreno: 09. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Moguce je. Neka devojka uradi vaginalni sekret i vaginalni i cervikalni
      bris. U obzir bi dosli i brisevi na hlamidiju i mikoplazme. Lecenje posle nalaza.
      vasa devojka neka radi na podizanju imuniteta.
      u obzir bi dosli i bilni preparati.