Postovani, 90 sam god, nevin, pojavilo mi se oko penisa glavica tackice bele, sitne, i pojavi mi se ceto nesto belo sto se moze rukom skinuti. Dal je to sperma ili, i pece me nekad penis, da to nije od upotrebe antibiotika pijem ih vec godinu dana za grlo, pio sam i baktrim, panklav, svasta bas, a sad pijem eritromicin jos uvek, bojim se doktora, mozete li mi molim vas reci neki lek il nesto za ovo da uzmem a slobodno iili kremu, molim vas ako moze nesto da uzmem na slobodno znacilo bi mi puno. . .

    Odgovoreno: 09. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Moguce je da od preteranog i nekontrolisanog uzimanja antibiotika imate
      superinfekciju gljivicama iz roda candide.
      kao prvo -odmah prestanite da pijete lekove-antibiotike na svoju ruku.
      drugo-potrudite se da nabavite i pijete paraproteks i probiobalance tab duze vreme.
      www. Calivita-srb. Com