Postovani, vec sam vam se javljala u vezi eshericie coli. Vec sedam godina je lecim i opet se vraca, zanima me kakva treba da mi bude ishrana, cula sam da ishrana utice na to da li ce se bakterija vratiti ili ne, da li treba da jedem odredjenu hranu ili da budem na nekoj dijeti, veoma sam disciplinovana u lecenju i nije mi jasno zasto se stalno vraca? Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 09. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Predlazem vam da iscitate malo pitanja na ovom sajtu o problemu infekcije eserihijom.
      kod nekih ljudi se ona prosto ne moze izleciti zbog urodjenog nedostatka
      jedne supstancije u celijama urogenitalnog trakta. Dok dajemo antibiotike bude dobro
      da bi ubrzo po prestanku opet doslo do razbuktavanja infekcije. Zato treba jacati
      imuni sistem pravilnom ishranom, uzimanjem velike kolicine tecnosti, uzimanjem biljnih
      preparata, izbegavanjem stresnih stanja. .
      skoro je u paleti calivitinih preparata izisao jedan novi preparat namenjen
      onima sa infekcijom eserihije coli.