Postovani, pre skoro mesec dana primetio sam da mi sperma nije bas gusta kao sto mi je nekad bila. (na pocetku jeste bela ali pri kraju vise lici na vodu nego na spermu) . I kada opipam jaja, desno jaje mi je vece od levog i imam sportsku herniju, isto na desnoj strani (moracu na operaciju) . Da li nesto od ovog utice na spermu? I da li gustina sperme utice na plodnost? Hvala, unapred.

    Odgovoreno: 09. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Boja i gustina sperme zavisi izmedju ostalog i od ucestalosti ejakulacija.
      cesto i zapaljenje prostate menja konzistenciju sperme.
      ako razmisljate o plodnosti onda uradite spermogram pa da znate na cemu ste.