E ovako. . . . Ne znam zasto ali mnoga sam uplasen da necu moci da imam dece. . . Ne znam zasto. . . U nekom sam tripu od toga jer 2 puta u zivotu me je desni testis zaboleo. . . I to je trajalo nekih pola dana. . . I pored desnog testisa imam neku skroz malu kuglicu koju kad jako stisnem zaboli me. . . . A sad su mi se po penisu pojavile neke sitne tackice (ne znam kako da ih opisem) . . . Do 12-te godine nisam mogao da prevucem kozicu. . . Imam 14 godina a penis mi je 11 cm. . Da li je to mnogo malo?. . . . Mnogo se bojim da necu moci da imam dece i molim da mi odgovorite. . . . Mislim da sam u nekom tripu i da to nije nista ali molim vas da mi vi to povrdite. . . . Bice mi mnogo lakse i bicu vam veoma zahvalan. . .: ) !!!!. . . I jos jedno pitanje: . . . Da li testisi (jaja) trebaju da budu naduvana kad se svrsava. . . . Izvinite na ruznim recima. . . Pozdrav. . .

    Odgovoreno: 07. 03. 2010.

Komentari na pitanje: #55244

    • dr. Rigoleto 07. 02. 2011.

      Ma nadji nekog momka neka te oralno zadovolji par puta i odma ce ti biti bolje. Mozda promenis i opredeljenje

    • Ne sekiraj se druze. Sve ce biti uredu. Msm da jaja ne trebaju biti napuhana kad svrsavas vec se skupljaju. A kita ce porasti polako. Deca od 14 god. Imaju kitu od 13, 5 - 14, 5 cm al' nije sve u velicini: ) sretno.