Pre 10 godina mojoj zeni je otkriveno da ima klamidiju. Dobili smo terapiju za dvoje doxyciclin i glaufos, po deset dana na 12 sati. I tada sve do septembra prosle godine nisam ima nikakvih simptoma i tegoba. U septembru sam nakon masturbacije na kozici penisa sam dobio sitne plikove. Premazao sam mesto hidrokortizon mast, ali plikovi su se rasirili oko celog prstena koze koja navlaci glanc. Posle toga sam otisao kod lekara, koi na urinoanalizu mi je rekao da imam silnu infekciju i dao mi je doxyciclin 10 dana po dve tablete. Sve je bilo u redu dok opet nisam masturbirao, opet isto i jos gore, dobio sam bolove izmedu cmara i testise, a bol se prosirila, na desnoj strani donjeg dela stomaka, kao i na levoj nozi. I to u zadnjoj lozi i u predelu prepona. Ne zelim da mislite da sam neodgovorni pacient, vec radim u mestu gde ima samo opsti lekar, daleko sam od kuce i jedino mogu da porucim lekove koje bi mi zena poslala. Jos jednom sam bio kod lekara i ovaj put rezultati na mokraci su bili u redu, medjutim ja i dalje imam iste simptome. Onda sam na svoju ruku porucio zeni sumamed ipocetkom januara sam popio jedan gram. Svi moi problemi su nestali preko noci, a posle toga sam dobio silne erekcije, pa posle par dana sam opet masturbirao i opet sve isto. Opet mi se sve vratilo. Sada ne piem lekove, piem puno vitamina c, puno tecnosti, dosta mokrim, piem omegu3-6-9, kao i miltivitamine. Molim vas za savet, jer nisam u mogucnosti da odem urologu u naredna dva meseca, a vec sam porucio opet zeni sumamed, koi cu dobiti odprilike za dve nedelje, hvala vam unapred, a ako postoi mogucnost da me vi lecite, ja bi bio u mogucnosti da dodjem kod vas pocetkom maja.

    Odgovoreno: 10. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Javite se maja.
      sada vam predlazem uzimanje samo biljnih preparata.
      za vise imate moj e mail: bocokic@gmail. Com
      prilikom javljanja uvek se pozovite na datum i broj pitanja.