Postovani, htjela bih da postavim pitanje u vezi mog djeda koji ima 84 godine. Naime, kako ima cesto mokrenje otisao je na pregled ultrazvukom i otkriveno mu je uvecanje prostate drugog stepena sa kalcifikacijama do 6 mm i takodje cista velicine graska na lijevom bubregu. Ljekar mu nije prepisao nikakve ljekove ali on i dalje ima problema sa ucestanim mokrenjem koje mu sve vise pravi problem. Zanima me da li postoji neki preparat koji ce mu malo olaksti problem kao npr. Prostamol uno ili nesto sl. Ili se mozda tu ne moze nista uciniti. Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 07. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Vas deda da uradi psa /tumrski marker za prostatu/, kao i laboratorijske analize krvi i mokrace.
      neka uradi i urinokulturu. Postoje preparati koji mu mogu dosta pomoci, ali prvo da vidimo laboratoriju.
      sa nalazima se javite na moj e mail: bocokic@gmail. Com