Suprug ima ranice na kozici penisa, pored glavica, mesecima, kazu herpes, do sad bi prosao. . . Te ranice pucaju nakon odnosa, sad i krvare na pomeranje. Bili smo kod lekara i kaze herpes ali ne prestaje, jos je gore nakon aciklovira, herpigen spreja, ne pomazu ni kreme kao ni kantarionovo ulje. Hvala!

    Odgovoreno: 06. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Neka suprug uradi hsv tip 2 /antitela na heerpes genitalis / i bris prepucijuma na
      bakterije i gljivice. Vi uradite vaginalni sekret.
      cesto je jedino circumcizija efikasna u slicnim situacijama.
      ja u slicnim situacijama cesto ordiniram fitopreparate za jacanje imunog sistema.