Blago peckanje u desnom testisu, , , posle odlaska kod urologa nalaz je sledeci. Nalaz urina 8-10 eritrocita, uz pankreas homogene strukture, jetra homogena cholecysta bez patoloskog sadrzaja, zucni putevi b. O. Mokracna besika dobro ispunjena bez patoloskog sadrzaja. Oba bubrega su normalne velicine, slezina b. O. . Glava desnog epididima nesto cvrsca i blago bolno osetljiva. . . . Molim vas za pomoc jer do sada sam popio mnogo antibiotika, pio sam od lekova: ceporex palitrex bactrim i mycoseb ukupno tri nedelje. . . Unistila mi se crevna flora pa sam pio i probiotik ali mi nije mnogo pomogao. . . Znaci sada posle mesec dana ja i dalje imam problem sa desnim testisom i epididim je i dalje uvecan, ali se mozda bol malo smanjio sa pulsirajuceg bola na peckanje koje je konstantno. . . . Doktori mi sada kazu da je to vise nebitno i da se opustim, , , molim za pomoc. . Plasim se da nije tumor ili nesto najgore

    Odgovoreno: 07. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Ako ste bili kod urologa i ako je uradjen ultrazvuk testisa, onda sigurno nije tumor testisa.
      u sedimentu urina imate 8-10 er. Povremeno kontrolisite urin.
      predlazem da nastavite sa uzimajem preparata za jacanje imuniteta: paraproteks,
      probiobalance i omega 3. Uzimajte ih najmanje tri meseca.
      www. Calivita-srb. Com