Postovani, vec desetak godina ima problema sa bubrezima tacnije bol u desnom bubregu, bol u besici, konstantne infekcije koje su pacene peckanjem itd. Godina idem od jednog do drugog lekara i svi mi isto kazu mlada si, i toliko. U jednom trenutku sam pocela da mislim o tome da me oni shvataju kao hipohonder i pocela da sumnjam u sebe ali na kraju sam shavtila da koliko ja negirala to to se konstantno javlja. Pre nekoliko dana sam otisla kod urologa i reko mi je da su mi bubrezi cisti i da pesak koji je bio je izbacen i da su sva ta peckanja u besici izazvana nervozom i time sto sam temperamentna i hiperativna. Zelim da mi kazete vase misljenje da li to moguce, ja razumem da psiha moze svata ali mi i dalje nije jasno kako moze tako uzasan bol i peckanje da se izazove, kao i bakterije? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 07. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Neznam sta sve od pretraga, sem ultrazvuka, jos imate uradjeno, ali ako nemate onda uradite pcr urina na
      tbc. Cisto da budemo sigurni.
      u medjuvremenu vam predlazem da pocnete sa uzimanjem odredjenih biljnih preparata i tecnog
      kiseonika. Za vise mozete mi se javiti na moj e mail.