Poštovani doktore imam problem sa pucanjem koze na penisu ispod glavica. Prosle godine sam radio cirkumciziju jer sam imao problema sa viškom kožice i ranama na na kožici koja prelazi preko glavica. U predelu gde su bile ranice mi je bio promenjen pigment koze i posle obrezivanja je to nestalo, naravno, ali se ubrzo posle obrezivanja kad jos nisam ni imao odnose ponovo pojavilo ispod glavica na kozi penisa gubitak pigmentacije koze gde mi puca kazica posle odnosa ali ne uvek. U principu, zaraste ali opet pukne. Radjena mi je i cistoskopija zbog prostaticnog glandularnog polipa na vratu besike, precnika 1cm. Sve je uklonjeno i rezultati su dobri posle prve kontrole. Ali ja jos uvek imam problem sa pucanjem kozice penisa na donjoj strani ispod glavica. Dobro bi mi dosao neki strucni savet (sa cim da mazem) jer trenutno nisam u mogucnosti da posetim urologa. Hvala u napred.

    Odgovoreno: 07. 03. 2010.

Komentari na pitanje: #55105

    • Postovani zamolio bih vas za strucan savet: imam izmedju glavica i testisa na penisu ispod koze nesto malo i tvrdo i ne boli me, i kada pomeram kozu i ono se pomera sta moze biti???: /