Kako se lijeci bakterija enterococcus spp kod muskaraca. Korisceni su razni antibiotici ali uzalu, vec je prosla godina. Dobijene su pisle laserskog micanja duple besike. Unaprijed vam hwala

    Odgovoreno: 09. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Uroloske infekcije izazvane enterokokama predstavljaju veliki terapijski problem,
      kao sto sam u prethodnom pitanju rekao, zbog njihovog brzog razvijanja
      rezistencije na antibiotike.
      ja kod tvrdokornih infekcija enterokokom dajem dosta biljnih preparata za
      jacanje imunog sistema iz programa cv international.
      ako vas vise o tome zanima vi se javite na moj e mail.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #55077

    • Boris Fradelić 05. 11. 2010.

      Poštovani! Najednom sam se polovinom rujna ove godine počeo buditi noču da bih se pomokrio 1-2 puta, i osiječam od tada blagi pritisak u donjem dijelu leđa, u stidnoj kosti i preponama, a to traje već 2 mjeseca. Mislio sam da sam se prehladio, jer sam se tuširao pod hladnim tušem, pa sam otišao napraviti uzv prostate, ali on je u redu, psa je 1, 45, urinokiltura je pozitivna, ali spermokultura je otkrila da imam nešto bakterijai rijetkih leukocita u spermi (citrobacter freundii i enterococcus spp) . Napominjem da nisam promiskuitetan i da je kod supruge sve u redu. . . . Pitanje: dali je to opasna bakterja, kako sam je dobio i dali se može izliječiti i u kojem vremenu. Srdačan pozdrav. Boris