Postovani, posto nisam dobila odgovor na pitanje, a vrlo mi je bitno moram da vas zamolim ponovo za odgovor. Naime radi se o sledecem. Moj partner i ja imamo divnu vezu, volimo se. Do pre mesec dana nasi odnosi su bili dobri. Cesto smo mogli (izvinjavam se ako sam direktna ali moram zbog odgovora ako postoji) , vise puta uzastopno da imamo odnose. On me bas zeli. Od pre mesec dana on nije siguran u sebe, reaguje na mene, ali kad treba da se priblizi ima problem. Uvek mi prica da ne zna da li je dobar za mene. Stariji je od mene 12 godina (ima 49) . Ne zna da li to ima veze sa godinama, cak hoce i da uzima vijagru. Ne zelimo da se izgubimo, satima mozemo da se ljubimo i drzimo jedno uz drugo. Molim vas da mi odgovorite i ako je potrebno da napravimo neku pauze sto se tice odnosa. Spremna sam na sve zbog njega, pa cak i ako nisam vise pozeljna, ako je to mozda razlog, mada on uvek reaguje na mene i znam da me voli kao i ja njega. Cesto mu je neprijatno a ja ne zelim da se oseca pored mene frustrirano jer sam lepa i zgodna. Molim vas da mi pomognete. Unapred zahvalna u iscekivanju odgovora pozdravljam vas.

    Odgovoreno: 06. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Razlika u godinama je uvek bio problem, iako u vasoj vezi to ne mora biti.
      mislim da vas on i zeli i voli ali ga zbog razlike u godinama plasite. Ako od
      nekoga u 50 godina trazite uzastopne odnose, on se sa strahom pita sta ce sutra.
      mislim da je glavni problem na toj relaciji. Dok ste takvi vi ste pozeljni za kratku vezu, ali ako trazite
      vise od kratke veze, onda pocinju problemi. Gledajte da se tu prilagodite.