Postovani, od prilike od decembra, primetio sam promenu na mom polnom organu. Kada svucem kozu sa glavica, na kozi -zilici - koja spaja kozicu i glavic, osetim bol, kao da je ta zilica pocela da se kida. To mesto gde se kida je precnika manje od milimetar. Molim, sto pre odgovorite. Unapred zahvalan, boban.

    Odgovoreno: 04. 03. 2010.

Komentari na pitanje: #55024

    • Kao da se izlecim od angine pektoris ja imam 38 godina pijem lekove konkor i aspirin i spej ispod jezika