Postovani doktore bocokicu, dali lekovi vigrx plus i prolong pomazu kod preuranjene ejakulacije i koliko su bezbjedni za upotrebu. Njih sam nasao na internetu. Sta bi ste mogli da mi preporucite kod preuranjene ejakulacije. Hvala

    Odgovoreno: 04. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Nemam iskustvo sa pomenutim lekovima, iako sam i ja to procitao na internetu.
      u svakom slucaju pokusajte.
      za preuranjenu ejakulaciju se informisite preko interneta o upraznjavanju
      vezbi za odlaganje ejakulacije, koristite kondom pri odnosu i izbegavajte
      "misionarski" polozaj pri odnosu.